Rogaška do minimalne prednosti

Slatinčani so v Šenčurju prišli do minimalne zmage (75:76) in so v dobrem položaju za uvrstitev med najboljših 8 ekip Pokala SPAR.

Domačini so sicer odlično začeli in prvo četrtino dobili s 23:15. Rogaška se je do polčasa približala na štiri točke zaostanka. Po odlični tretji četrtini je Rogaška vodila s 59:54, po napeti končnici pa prišla do minimalne zmage.

Najboljšo tekmo v dresu Rogaške je odigral Dragiša Drobnjak, ki je dosegel kar 28 točk, temu pa dodal še 6 skokov. Dvoštevilčna sta bila še Djuranović (12) in Johns (11), Fon pa je devetim točkam dodal 5 skokov, 6 asistenc in 3 ukradene žoge!

Povratna tekma bo naslednji torek, 17.1. v Rogaški Slatini (19.00), še prej pa to soboto v Rogaški Slatini v 14. krogu Lige Nova KBM gostuje Sixt Primorska.