Pod pogodbo Fon, Šantelj, Grušovnik in mladinci

Potem ko je Rogaška še drugič v zadnjih treh letih postala slovenski podprvak, se Slatinčani že pripravljajo na novo sezono.

Pod pogodbo za sezono 2017/2018 so Miha Fon, Leon Šantelj, Matic Grušovnik, Petar Vujačić, Luka Božak in Patrik Tabak.

Trener Novaković, ki ga pogodba z Rogaško veže še za dve sezoni je že potrdil, da v prihodnji sezoni v ekipi Rogaške zagotovo ne bo Davisa (Giessen 46ers), Johnsa in Čamdžića, ki je bil začasna rešitev.

Proste roke ima tudi kapetan Ferme, ki mu je pogodba z Rogaško potekla, po odlični sezoni pa za njegove “usluge” razumljivo obstaja precej zanimanja drugih, bogatejših klubov. V Rogaški Slatini si razumljivo želimo, da bi kapetan Ferme dres Rogaške nosil tudi v prihodnji sezoni.

Sestava ekipe je odvisna predvsem od tega, v katerih tekmovanjih bo ekipa Rogaške nastopala v prihodnji sezoni (morebitna ABA2 liga, Alpe Adria Cup).

“Vsekakor ne želimo igrati le v domačem prvenstvu, temveč v skladu s težnjami po organski rasti kluba tudi v kakšnem regionalnem ali celo evropskem tekmovanju.
Kristijan Novak, predsednik KK Rogaška