Člani gostujejo v Črni gori

Po reprezentančnem premoru se nadaljujejo klubska tekmovanja. Rogaška v 7. krogu ABA Lige 2 še drugič v letošnji sezoni gostuje v Črni gori. Tokrat jo čaka tekma proti KK Lovćen Cetinje.

Tekma bo v sredo, 29. 11. ob 18. uri. Že v petek pa naše košarkarje čaka tekma Lige Nova KBM. V ponovitvi lanskega finala jih v Hali Tivoli čaka obračun proti Petrol Olimpiji.

Damjan Novaković: “Reprezentančni premor smo komaj čakali. Izkoristili smo ga za popravljanje napak in regeneracijo. Sveži, kompletni in zdravi odhajamo v Podgorico. Želimo odigrati dobro tekmo in če se nam ponudi priložnost, tudi presenetiti.”

Miha Fon: “Dve zaporedni zmagi v ABA Ligi 2 sta dobra popotnica za to tekmo. Premor nam je dobro del. Sanirali smo manjše poškodbe in nadoknadili neko delo izpred začetka sezone, ko smo imeli nekaj težav. V Črno goro odhajamo z veliko željo po zmagi.”